Sport

Man Utd, Chelsea dhe Liverpooli synojnë Sanchon, çmimi i tij rritet në 140 milionë euro

 

Yllit të Dortmundit i është rritur çmimi për disa miliona euro kohëve të fundit për shkak të performancave fantastike të tij.

Jadon Sancho si duket do t’i detyrojë ekipet angleze, si Manchester United, Chelsean apo Liverpoolin që të thyejnë rekordin e Premier Ligës për transferimin e një tinejxheri, transmeton Koha.net.