Sport

Real Madridi sheh Pochettinon si zëvendësues potencial të Zidanit

 

Real Madridi janë duke konsideruar Mauricio Pochettinon si zëvendësues potencial të trajnerit të tyre, Zinedine Zidane.

Presioni ndaj Zidane është shtuar gjatë javëve të fundit, pas humbjeve që Reali pësoi në shkurt të këtij viti, kundrejt Levantes dhe Manchester Cityt, por fitorja 2 me 0 ndaj Barcelonas, i ka ndihmuar shumë atij, transmeton Koha.net.