Sport

Vinicius Junior po shndërrohet në yll të Realit

Vinicius Junior po shndërrohet në yll të Realit
 

Cristiano Ronaldo ishte në kutinë e tij private. Vinicius Junior ishte në fushë. 

Një lojtar që ka shënuar 450 gola në 438 ndeshje me Real Madridin në të gjitha garat po e shikonte një lojtar tjetër, i cili është në edicionin e dytë tek ekipi madrilen dhe aktualisht ka realizuar dy gola.