Sport

Bayerni ua ndalon lojtarëve fotot dhe autografet me tifozë, shkak koronavirusi

Bayerni ua ndalon lojtarëve fotot dhe autografet me tifozë, shkak koronavirusi
 

Koronavirusi është përhapur gjithkund nëpër botë dhe tanimë edhe skuadrat evorpiane të futbollit kanë filluar të ndërmarrin hapa për t’u mbrojtur nga një virus i tillë.

Kampioni gjerman, Bayern Munich ka marrë masat për të parandaluar përhapjen e koronavirusit te klubi, transmeton kp.