Sport

Handanoviq i gatshëm për ndeshjen ndaj Juventusit

Handanoviq i gatshëm për ndeshjen ndaj Juventusit

Portieri i Interit, Samir Handanoviq pritet të jetë i gatshëm për ndeshjen me Juventusin, kanë raportuar të martën mediumet italiane.

Mësohet se Handanoviq është rikuperuar nga lëndimi që e pësoi në fillim të këtij muaji dhe të dielën në mbrëmje do të jetë në portën e Interit.