LA Galaxy dëshiron Messin, i ofron rrugën e “shpëtimit”

LA Galaxy dëshiron Messin, i ofron rrugën e “shpëtimit”

19 February 2020 12:12

Klubi i MLS-s kanë shprehur interesim të madh për transferimin e argjentinasit.

LA Galaxy raportohet se kanë kontaktuar Lionel Messin për ta pyetur nëse dëshiron të largohet nga Barcelona, sipas John R.Rojas, transmeton Koha.net.

Pas një mosmarrëveshje në mes të Messit dhe drejtorit të Barcelonës Eric Abidal, klubi La Glaxy janë interesuar që ti ofrojnë një rrugë “shpëtimi” për fituesin e pesë herë të Topit të Artë, raporton Goal.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme