Sport

Barcelona përgatit ofertën për Lautaron

Barcelona përgatit ofertën për Lautaron
 

Barcelona është duke e përgatitur ofertën për sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez, bën të ditur “Calciomercato” të martën.

Gjiganti i La Ligas nuk do të paguajë 111 milionë euro sa është klauzola për lirim e Martinezit në kontratën e tij me Interin, por shpreson të arrijë një marrëveshje për të paguar me këste dhe të ulë shifrën duke përfshirë në shkëmbim edhe mesfushorin kilian Arturo Vidal.