Bernard Berisha shënon në miqësoren e Akhmatit

Bernard Berisha shënon në miqësoren e Akhmatit

14 February 2020 22:58

Bernard Berisha ka shënuar në barazimin e Akhmatit ndaj Sochit.

Skuadrat ruse barazuan me rezultat prej 2 me 2, transmeton Koha.net.

Berisha shënoi golin në minutën e 72, dhe golin ai e ka postuar në Facebook.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme