Sport

Gjilani përforcohet me Shalën

Gjilani përforcohet me Shalën

Sulmuesi i krahut, Adenis Shala, është përforcimi më i ri te skuadra e Gjilanit. Ekipi gjilanas ka prezantuar të enjten Shalën, i cili ka firmosur kontratë afatgjate me skuadrën e re.

Shala në pjesën e parë të këtij edicioni ka luajtur te Ferizaj dhe ka realizuar dy gola në Superligën e Kosovës.