Sport

Chelsea e PSG-ja pas Hendersonit

Chelsea e PSG-ja pas Hendersonit

Portieri i Manchester Unitedit, Dean Henderson është lidhur me një transferim te Paris Saint-Germaini dhe Chelsea, raporton ESPN.

22 vjeçari ka qenë njëri nga top performuesit gjatë këtij sezoni në Premier Ligë në huazimin e tij te Sheffield Unitedi, derisa po konsiderohet të jetë edhe zgjedhja e parë e Anglisë për Evropian, transmeton Koha.net.