Sport

Caktohet data për përballjen City-West Ham

Foto: Getty Images
 

Ndeshja mes Manchester Cityt dhe West Hamit në Premier Ligë është caktuar që të zhvillohet më 19 shkurt, në mbrëmje.

Përballja ishte paraparë të zhvillohej të shtunën e 9 shkurtit, por për shkak të kushteve të rënda atmosferike, ajo u shty.