Sport

Top skuadrat evropiane pas Grealishit

Top skuadrat evropiane pas Grealishit
 

Barcelona dhe Real Madridi kanë hyrë në garë për të siguruar shërbimet e mesfushorit të Aston Villas, Jack Grealish.

Për mesfushorin e talentuar interesim ka shprehur edhe gjiganti anglez, Manchester United, shkruan “The Sun”, transmeton KTV.