Sport

Krizë te Barcelona, Bartoumeu fton në takim Abidalin

Foto: Tribuna
 

Rezultatet e dobëta këtë sezon dhe largimi i trajnerit Ernesto Valverde, ka bërë që të ketë tensione të mëdha në kampin e Barcelonës.

Drejtori sportiv i Barcelonës, Eric Abdial, ka sqaruar gjithçka që ka ndodhur në klub gjatë këtij afati kalimtar, duke folur edhe për situatën e lojtarëve, transmeton KTV.