Talenti Fati i sjell fitoren Barçës ndaj Levantes

Talenti Fati i sjell fitoren Barçës ndaj Levantes

02 February 2020 22:54

Talenti 17-vjeçar Ansu Fati me dy gola i ka sjellë Barcelonës fitoren ndaj Levantes në xhiron e 22-të të La Ligës.

Ai realizoi dy golat për vetëm dy minuta, në minutat 30 dhe 31. Të dy golat i shënoi pas asistimeve nga Lionel Messi. Në minutat shtesë, Rochina i Levantes shënoi për rezultatin përfundimtar 2 me 1.

Në tabelë, Barcelona ka 46 pikë në pozitën e dytë. I pari mbetet Reali me 49.

 

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme