Sport

Suso arrin marrëveshje me Sevillan

 

Anësori i Milanit, Suso, ka arritur marrëveshje për kalim te Sevilla, por një e tillë mes klubeve akoma s’është arritur.

Spanjolli humbi vendin në 11-shen bazë të Milanit dhe sipas “Gazetta dello Sport” ai tani pritet t’i bashkohet Sevillas me kontratë katër vjet e gjysmë.