Pas dështimit të transferimit të Fernandesit, Unitedi kërkon Maddisonin Foto: Reuters

Pas dështimit të transferimit të Fernandesit, Unitedi kërkon Maddisonin

23 January 2020 23:23

Manchester Unitedi do të synojë transferimin e James Maddisonit, pas dështimit për transferimin e Bruno Fernandesit, raporton Daily Star.

“Djajtë e Kuq” janë tërhequr nga gara për Fernandesin, pasi Sportingu kërkoi 80 milionë euro për shërbimet e tij, transmeton Koha.net.

Maddisoni është qe një kohë të gjatë një nga synimet e Unitedit, dhe do ta rikthejnë sërish vëmendjen tek ai pasi duan të përforcojnë mesfushën.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme