Ballkani barazon me Jagiellonian Foto: KF Ballkani

Ballkani barazon me Jagiellonian

21 January 2020 22:20

Kampioni dimëror i Superligës së Kosovës në futboll, Ballkani, ka barazuar në miqësoren ndaj ekipit elitar të Polonisë, Jagiellonia.

Ndeshja e luajtur të martën në Antalya, ka përfunduar me rezultatin 3:3, shkruan Koha Ditore.

Golat për Ballkanin në këtë ndeshje i shënuan Arbër Prekazi, Arbër Hoxha dhe Albin Berisha.

Për Ballkanin kjo është miqësorja e tretë në Antalya.

Ka edhe një barazim me Zhetysu Taldykorgan nga Kazakistani (0:0) dhe një humbje nga Tractor SC nga Irani (2:1).

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme