Rashica prezanton këpucët e reja me flamur të Shqipërisë dhe Kosovës

Rashica prezanton këpucët e reja me flamur të Shqipërisë dhe Kosovës

21 January 2020 15:49

Milot Rashica ka prezantuar këpucët e reja sportive, në të cilat ka vendosur 2 flamuj, inicialet e tij si dhe numrin.

Rashica ka vendosur flamurin shqiptar si dhe atë të Kosovës në këpucët e tij, iniciale MR si dhe numrin 7, të cilin e mban në fanellën e tij te Përfaqësuesja e Kosovës, transmeton Koha.net.

Rashica tani është duke kaluar një formë të shkëlqyer te ekipi i tij Werder Bremen.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme