Sport

Barcelona e Manchester City në garë për Bastonin

Barcelona e Manchester City në garë për Bastonin

Mbrojtësi i ri i Interit, Alessandro Bastoni, është duke u kërkuar nga Barcelona dhe Manchester City, bën të ditur “Mundo Deportivo” të dielën.

Bastoni 20-vjeçar ka dalë nga akademia e Atalantas dhe ka qenë impresiv me Interin këtë stinor, duke e lënë në stol edhe Diego Godinin në javët e fundit.