Sport

Arteta s’përjashton mundësinë e largimit të Mustafit

Foto: The Guardian
 

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, nuk ka përjashtuar mundësinë e largimit të Shkodran Mustafit në afatin kalimtar të janarit, pavarësisht mungesave dhe problemeve në mbrojtjen e ekipit.

Qendërmbrojtësi shqiptar nuk është paraqitur për Arsenalin që nga koha kur u fajësua për gabimin që i dha fitoren Chelsean në muajin e shkuar.