Sport

Real Madridi ofron 80 milionë dollarë plus Modriqin për Milan Skriniarin

 

Skuadra madrilene është në kërkim të një mbrojtësi, për të përforcuar edhe më shumë repartin defansiv të skuadrës.

Sllovaku, Milan Skriniar është një ndër qendërmbrojtësit më të mirë në botë për momentin dhe përpos Realit për të është interesuar edhe skuadra e Jurgen Kloppit, Liverpooli.