Sport

Nuhiu do të largohet nga Sheffieldi

Nuhiu do të largohet nga Sheffieldi
 

Sulmuesi i Kosovës, Atdhe Nuhiu, pritet të largohet nga Sheffield Wednesday gjatë afatit kalimtar të janarit, kanë raportuar mediumet angleze të mërkurën.

Nuhiu nuk ka bindur këtë edicion me paraqitjet e tij dhe për këtë arsye do të largohet. Ai ka kontratë me Sheffield Wednesdayn deri në fund të këtij edicioni, transmeton Koha Ditore.