Sport

S’ka fitues në derbin e Katalonjës, Barça rikthen kreun

S’ka fitues në derbin e Katalonjës, Barça rikthen kreun

Derbi i sotëm ndërmjet Espanyolit dhe Barcelonës nuk ka dhënë fitues.

Vendasit arritën t’ia mohojnë fitoren Barcelonës duke shënuar në minutën e fundit, për ta marrë një pikë me rezultatin prej 2 me 2, transmeton Koha.net.