Sport

Berisha do të largohet nga Lazio

 

Valon Berisha nuk po e gjen veten te Lazio dhe me shumë mundësi do të largohet në afatin kalimtar të janarit, ka shkruar të premten “Corriere Dello Sport”.

Për mesfushorin e Kosovës po interesohen Verona e Spali, skuadra tjera të Serie A, por më të vogla se Lazio, shkruan Koha Ditore.