Sport

Dybala e Ronaldo ia sjellin fitoren Juves ndaj Sampdorias

Dybala e Ronaldo ia sjellin fitoren Juves ndaj Sampdorias
 

Paulo Dybala dhe Cristiano Ronaldo kanë realizuar nga një gol për fitoren e Juventusit 2 me 1 ndaj Sampdorias në xhiron e 17-të të Serisë A.

Caprari realizoi te Sampdoria golin e vetëm.