Sport

Tottenhami fiton ndaj Wolvesit për të hyrë në top pesëshe

Tottenhami fiton ndaj Wolvesit për të hyrë në top pesëshe

Tottenhami ka mposhtur 2 me 1 Wolvesin në xhiron e 17-të të Premier Ligës për të bërë një tjetër ngjitje në tabelë.

Ekipi i Jose Mourinhos fitoi si mysafir me golat e Lucas Mouras dhe Jan Vertonghenit. Adama Traore realizoi golin e vetëm për Wolvesin.