Sport

Lazio kërkon nëntë milionë euro për Berishën

 

Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha, mund të largohet nga Lazio gjatë afatit kalimtar të janarit dhe ekipi italian tashmë ia ka caktuar edhe çmimin.

“Cittaceleste” ka shkruar të enjten se Lazio po kërkon nëntë milionë euro për ta lënë të lirë Berishën, në të cilin trajneri Simone Inzaghi nuk llogarit, transmeton Koha Ditore.