Sport

Barça pa Messin ndaj Interit

Barça pa Messin ndaj Interit

Barcelona do të luajë pa Lionel Messin dhe Gerard Piquen të martën ndaj Interit në Ligën e Kampionëve.

Pos tyre, te Barcelona nuk do të paraqitet as Jordi Alba.