Sport

Atletico Madrid mund të mbetet pa trajnerin Simeone

 

Atlecio Madrid mund të mbetet pa trajnerin e tyre, Diego Simeonen.

Siç raporton Marca, Simeone dhe Atletico Madrid mund të ndahen në fund të këtij sezoni.