Sport

Liverpooli përball Evertonit në raundin e tretë të FA CUP

Liverpooli përball Evertonit në raundin e tretë të FA CUP

Është hedhur shorti i raundit të tretë të FA Cup.

Derbi kryesor i këtij rrethi është ai ndërmjet Liverpoolit dhe Evertonit, transmeton Koha.net.