Sport

Gjilani e Prishtina ndahen në paqe, fitojnë Flamurtari e Trepça ’89

Gjilani e Prishtina ndahen në paqe, fitojnë Flamurtari e Trepça ’89
 

Derbi i sotëm ndërmjet Gjilanit dhe Prishtinës nuk ka dhënë fitues.

Për 90 minuta asnjëra prej skuadrave nuk arriti të gjejë rrugën e golit, duke ndarë kështu pikët me rezultat prej 0-0, transmeton Koha.net.