Sport

Balotelli pritet të largohet nga Brescia

 

Sulmuesi i Brescia, Mario Balotelli gjatë afatit kalimtar të janarit mund të largohet nga Serie A.

Sipas “La Gazzetta dello Sport”, Balotelli e ka shumë të vështirë të ambientohet në klubin e tij të ri dhe është përfshirë gjithashtu në argumente të ashpra me trajnerin e klubit, Fabio Grosso.