Sport

Ballkani mposht Gjilanin 2 me 1, trajneri Munishi ndëshkohet me karton të kuq

Ballkani mposht Gjilanin 2 me 1, trajneri Munishi ndëshkohet me karton të kuq
 

Sot është zhvilluar ndeshja e parë e javës së 16-të të Superligës së Kosovës ndërmjet skuadrës së Ballkanit dhe asaj të Gjilanit.

Ballkani ka arritur që të mposht Gjilanin 2 me 1, transmeton Koha.net.