Sport

Milani nis bisedimet me Ibrahimoviqin

Milani nis bisedimet me Ibrahimoviqin

Milani ka nisur bisedimet me Zlatan Ibrahimoviqin për një rikthim potencial të sulmuesit veteran në Itali.

“SkySport Italia” dhe “Ansa” raportojnë se Milani ka folur me agjentin Mino Raiola për mundësinë e transferimit të Ibrës.