Bayerni me ofertë të re për Sanen

Bayerni me ofertë të re për Sanen

19 November 2019 14:39

Bayern Munich është gati të ofrojë sulmuesin Kingsley Coman për sulmuesin e Manchester Cityt, Leroy Sane.

Sipas mediave gjermane, “bavarezët” dëshirojnë ta transferojnë gjermanin në afatin e janarit ose në fund të sezonit.

Negociata do të fillojnë brenda një kohe të shkurtër, pasi trajnerit Pep Guardiola, i pëlqen shumë lojtari./kp

Javën e kaluar drejtori sportiv i Bayern Munich, Hasan Salihamidzic ishte në Angli për të biseduar për Sane.

Ka spekulime që Sane do të kushtojë rreth 100 milionë euro dhe kjo vlerë e madhe do të zvogëlohet nëse përfshihet Coman.

Sane është duke u shëruar nga një lëndim në gju që ka pësuar në gusht.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme