Sport

Unitedi synon Sanchon e Haalandin në janar

Unitedi synon Sanchon e Haalandin në janar
 

Raportohet se Manchester Unitedi synon që në afatin kalimtar të janarit të dyshen sulmuese Jadon Sancho dhe Erling Braut Haaland, të cilët janë duke shkëlqyer në klubet e tyre.

Goal raporton se “Djajtë e Kuq” janë optimistë se mund të arrijnë të sigurojnë shërbimet e Sanchos në janar pas suspendimit që mori 19 vjeçari nga menaxheri i Dortmundit, Lucien Favre, transmeton Koha.net.