Sport

Italia me fitore bindëse ndaj Bosnjës

Italia me fitore bindëse ndaj Bosnjës

Italia ka arkëtuar pikët e plota në udhëtim te Bosnja dhe Hercegovina.

Mysafirët shënuan fitore prej 0 me 3, transmeton Koha.net.