Sport

Vieira mbron Xhakën: Meriton respekt

Vieira mbron Xhakën: Meriton respekt

Ish-kapiteni i Arsenalit, Patrick Vieira ka pranuar se ndihet keq për mesfushorin Granit Xhaka.

Xhaka nuk ka luajtur në fanellën e “topçinjve” që nga incidenti në ndeshjen kundër Crystal Palace dhe gjithashtu ka humbur shiritin e kapitenit.