Sport

Ancelotti ka dy ndeshje afat për të shpëtuar punën

Ancelotti ka dy ndeshje afat për të shpëtuar punën

Carlo Ancelotti ka dy ndeshje afat për të shpëtuar punën e tij si kryetrajner te Napoli, raportuan mediumet italiane të hënën.

Ndeshjet e radhës ndaj Milanit dhe Liverpoolit janë vendimtare për Ancelottin.