Sport

“Sporti Total” sjell intervistën me drejtuesin e parë të FFK-së

“Sporti Total” sjell intervistën me drejtuesin e parë të FFK-së
 

Intervista ekskluzive me drejtuesin e parë të FFK-së Agim Bytyqi, do të vijë në edicionin më të ri të emisionit “Sporti Total” në Kohavision.

Po ashtu nuk do të mungojnë të rejat nga futbolli, raportet e basketbollit, hendbollit, faullet e javës dhe golat nga top-kampionatet evropiane.