Sport

Sokoli optimist për fitore të Kosovës ndaj Çekisë

Sokoli optimist për fitore të Kosovës ndaj Çekisë

Ish-trajneri i disa klubeve elitare kosovare, Bylbyl Sokoli, ka dhënë mendimin e tij për përfaqësuesen e Kosovës për dy sfidat e nëntorit.

Sipas tij “Dardanët”, mund të marrin rezultat pozitiv në udhëtim te Çekia dhe nëse arrihet kjo gjë, atëherë do të ketë më shumë motiv për ndeshjen ndaj Anglisë.