Sport

Milani pas Demiralit

Milani pas Demiralit
 

Qendërmbrojtësi i Përfaqësueses së Turqisë, Merih Demiral ka gjasa të mëdha që gjatë afatit kalimtar të janarit t’i bashkohet skuadrës së Milanit.

“Gazzetta dello Sport” ka raportuar të premten se Milani tashmë ka kontaktuar Juventusin dhe po kërkon huazimin e Demiralit për gjashtë muaj.