Sport

Prishtina e mbyll aventurën si vendëse me humbje të thellë nga Moska

Prishtina e mbyll aventurën si vendëse me humbje të thellë nga Moska
 

Mabetex Prishtina e mbylli aventurën në garën FIBA Eurocup Women, në ndeshjet si vendëse.

Vashat e kryeqytetit në duelin e fundit në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë pësuan disfatë të thellë nga MBA Moska, 101:42, që ishte edhe humbja e katërt nga po aq ndeshje.