Sport

Anglia publikon listën e lojtarëve për ndeshjen kundër Kosovës

 

Anglia ka bërë publike listën për dy ndeshjen e nëntorit, asaj ndaj Malit të zi dhe Kosovës.

Gareth Southgate ka rigrumbulluar sërish Alex Oxlade-Chamberlain, John Stones e Callum Hudson-Odoi për këto dy ndeshje.