Sport

Son pas golit ndaj Zvezdës i kërkon falje Andre Gomesit

Son pas golit ndaj Zvezdës i kërkon falje Andre Gomesit

Sulmuesi i Tottenhamit, Son Heung-Min ka realizuar dy gola ndaj Cërvena Zvezdës në Ligën e Kampionëve dhe pas golit të parë ka kërkuar falje publike ndaj Andre Gomesit për ndërhyrjen që çoi në lëndimin e rëndë të mesfushorit të Evertonit në fundjavë.

Son ishte larguar në lot pas ndërhyrjes që kishte bërë ndaj Gomesit. Me të parë lëndimin e mesfushorit të Evertonit, Son u shfaq tejet i emocionuar duke e përjetuar rëndë situatën.