Sport

Mbrojtësi i Drenicës ftohet nga Liberia

Mbrojtësi i Drenicës ftohet nga Liberia

Qendërmbrojtësi i Drenicës, Prince Balde, ka marrë ftesë zyrtare nga kombëtarja e Liberisë, ka bërë të ditur klubi kosovar.

Kombëtarja e këtij shteti do të ballafaqohet më 19 nëntor, përballë Iranit në Tehran, dhe Balde është ftuar që të jetë pjesë me ekipin kombëtar.