Sport

Zidane: E di që Mbappe ëndërron të luajë për Realin

Zidane: E di që Mbappe ëndërron të luajë për Realin
 

Zinedine Zidane është në dijeni që ylli i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, “ëndërron” të luajë për Real Madridin.

Sulmuesi francez ka realizuar 33 gola në 29 paraqitje për PSG-në në Ligue 1 sezonin e shkuar, dhe kishte deklaruar se është i hapur për “projekt të ri”.