Sevilla e Atletico ndajnë pikët

Sevilla e Atletico ndajnë pikët

02 November 2019 20:56

Baras është mbyllur përballja mes Sevillës e Atleticos në xhiron e 12-të të La Ligës.

1 me 1 ishte rezultati përfundimtar i takimit në të cilin realizuan Vazques për Sevillën e Alvaro Morata për Atleticon.

Dy ekipet anë nga 21 pikë në tabelë në pozitat tre dhe katër.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme