Sport

S’ka këndellje për Arsenalin

S’ka këndellje për Arsenalin

Ka vazhduar forma e dobët e Arsenalit.

Pas humbjes nga Sheffieldi dhe barazimit me Crystal Palacen, ekipi i Unai Emeryt ka dështuar edhe përballë Wolvesit.