Roma mposht Napolin për të dalë në pozitën e tretë

Roma mposht Napolin për të dalë në pozitën e tretë

02 November 2019 16:56

Roma ka mposhtur Napolin 2 me 1 për të dalë në pozitën e tretë në tabelën e Serisë A.

Nicolo Zaniolo dhe Jordan Veretout realizuan golat për fitoren e Romës në xhiron e 11-të. Te Napoli shënoi Arkadiusz Milik.

Në tabelë, Roma ka 22 pikë në pozitën e tretë. Juve e Interi prijnë me 26, përkatësisht 25 pikë. Napoli ka vetëm 18 në pozitën e shtatë.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme